Ostoja Mijailović govori o budžetu, novoj sezoni i ambicijama Partizana

Održana je sjednica Skupštine i Upravnog odbora KK Partizan na kojoj je jedna od glavnih točaka bila sanacija dugova od 2017. godine naovamo.

Predsjednik kluba Ostoja Mijailović rekao je za klupsku stranicu da je budžet za ovu sezonu nešto veći od prethodne.

– Skupština je bila redovita, godišnja… Usvojili smo izvješće o radu, razgovarali smo o stanju u klubu, kako smo zadovoljni i nezadovoljni prošlom sezonom… Razgovarali smo o ciljevima za iduću. Jako je bitno da smo usvojili proračun za sljedeću sezonu koji je nešto veći od prošlogodišnjeg… otprilike turekao je Mijailović i dodao:

– Jako nam je važno da prihodi kluba i dalje rastu. Radimo na izgradnji našeg sustava, jačamo menadžment, strukturu, povećavamo prihode od ulaznica, privatnih sponzora… Država je honorirala sponzorstva kao i prethodnih godina. Trenutno smo financijski stabilan klub.”

Prvi čovjek Partizana najavio važnu konferenciju za medije…

– Konferenciju za novinare sam odgodio za nekih mjesec, dva dana… dok se ne dogode neke važne stvari u klubu o kojima u ovom trenutku ne bih više govorio. Ono što želim je da klub bude potpuno financijski stabilan. Izvještaji su podneseni. Naslijeđeni dugovi osim poreznog duga, koji se tiču ​​bivših igrača i trenera, su isplaćeni… Iznos od oko sedam milijuna eura u potpunosti je saniran..

Govorio je i o ambicijama kluba u novoj sezoni.

– Imamo visoke ambicije za sljedeću sezonu, ali o tome ću više na press konferenciji. Mislim da smo napravili dobru momčad, stručni stožer dobro radi svoj posao. Trener je produžio ugovor na dvije godine, sportski direktor na godinu dana, tako da nastavljamo s radomzaključio je Mijailović.

Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Znamo.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima