back to top

Posao za administrativnog radnika i saradnika vaspitača predškolske ustanove – Udruženje mreža za izgradnju mira

Odgovorni ste? Vrijedni? Želite mijenjati svijet nabolje? Spremni ste sticati nova znanja i iskustva? Ukoliko je Vaš ogovor DA, ovo je pravi oglas za Vas!

Pozicija broj 1 – administativni radnik i pozicija broj 2- saradnik vaspitača predškolske djece !!!

Mesto rada : Zavidovići.
Za popunu radnog mjesta
1) ADMINISTRATIVNI RADNIK – 1 izvršilac
Opis poslova:
➢ Vrši nabavku opreme i materijala
➢ Briga o dokumentaciji (uredno arhiviranje)
➢ Priprema i predaja dokumentacije za projekte
➢ Administracija kartona korisnika
➢ Vodi zapisnik na sastancima
➢ Vodi logističku organizaciju unutar Udruženja
➢ Vrši funkciju blagajnika, uz primarnu odgovornost za isplatu gotovine, vođenje blagajničke knjige i isplatu plata
➢ Učestvuje u svim drugim projektnim i promotivnim aktivnostima u okviru rada Udruženja
Potrebni uslovi:
➢ Minimalno završen IV stepen obrazovanja
➢ Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
➢ Dobre organizacijske sposobnosti
➢ Znanje korištenja kompjuterskih programa: Word, Excel,
➢ Komunikacijske vještine
➢ Aktivno znanje engleskog jezika (poželjno)
➢Aktivan vozač B-kategorija (poželjno)
➢ Vještine timskog rada

2) SARADNIK VASPITAČA PREDŠKOLSKE DJECE – 1 izvršilac
➢Brine se o sigurnosti djece tokom grupnih aktivnosti
➢ Pomaže u pripremi materijala za rad
➢ Pomaže djetetu i podstiče ga u socijalizaciji
➢ Zadužen za hranjenje i presvlačenje djece, održavanju higijene i pomoći oko toaleta.
➢ Minimalno završen IV stepen obrazovanja (poželjno medicinski smjer ali nije obavezno)
Potrebna dokumentacija:
– Kopija diplome
– CV/motivaciono pismo

Konkurs je otvoren do 22.10.2023. godine do 12:00h.

NAPOMENE:
– Potrebnu dokumentaciju kojom se dokazuje ispunjavanje uslova konkursa možete dostaviti putem
e-maila:udruzenje.mala.sirena@hotmail.com , sa naznakom „Prijava na Konkurs“
– Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.
Komisija će nakon zatvaranja konkursa izvršiti selekciju prijavljenih kandidata na osnovu navedenih uslova. Kandidati koji ispunjavaju uslove biće pozvani na intervju.

Za sve dodatne informacije obratite se na kontakt telefon 062-078-392, svaki radni dan u periodu od 14:00-16:00h.

www.mreza-mira.net

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima