(VIDEO) Dževad bijesan na rođaka iz Austrije: “Nije mi platio kavu 30 godina, pa mi poslao kaznu od 140 eura”

Dževad iz Bosanske Krupe snimio je zanimljiv video koji je u rekordno kratkom roku skupio veliki broj pregleda, a tiče se obiteljskih odnosa između njega i njegovog sina koji već 30 godina živi i radi u Austriji.

Kako tvrdi Dževad, njegov rođak Esmir mu nikada u životu nije platio kafu, niti mu je poslao 1 euro za sebe ili dijete, ali kada je trebao poslati saobraćajnu kaznu koju je Esmir napravio u Austriji, sjetio se svog rođaka Dževada i poslao na njegova vrata.

– I jednog dana me nazvao poštar s kuvertom iz Austrije. Poklon od rodbine, a zamislite kako je to. Prometna karta. Dijete je prešlo preko tračnica, snimila ga je kamera, a da zabrana ne ode, bratiću je nakon 39 godina dao poklon, uz kaznu od 140 eura. Imam dokaz za to, kaže.

Moj bratić me se sjetio kad je trebao poslati kaznu. Zamislite to. Kad treba poslati kaznu, onda imam novac. Da bi izbjegao zabranu, kaže da se nije nadao da će ona ikada doći u Bosnu. Kakva je to ljubav? Tada se sjetio svog bratića. Kaže da se nadao da kazna nikada neće stići. Bosna je, samo da je on.

A on mi kaže, kao da se sjetio da ne dobije zabranu, putuje na posao, a ja nikad ne moram prijeći granicu da me ne čeka gore. I dalje kaže oprosti, platit ću. To smo mi, zapravo oni. Gospodaru, sram te bilo. Umjesto da te ja pošaljem iz Bosne, ti kontriraš. I dalje me zove na telefon i pita zašto sam ga blokirao”, rekao je Dževad.

Video je izazvao lavinu komentara na TikToku.

Post (VIDEO) Dževad ljut na rođaka iz Austrije: “30 godina mi nije platio kavu, pa mi poslao kaznu od 140 eura” appeared first on PressMedija.

Izvor: ( pressmediabih.com / Znamo.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima