OLGA IZBACILA VENUS: Bilo je zadovoljstvo igrati s legendom!

Olga Danilović plasirala se u drugo kolo Australian Opena.

Nakon iscrpljujuće borbe svladala je Venus Williams 2:1. Pritom je u odlučujućem setu imala zaostatak od 4:0. Uz šest vezanih gemova ostvarila je veliki trijumf.

Ne igraš se svaki dan s Venusom. Bilo je treme, a poslije sam si rekao da igram poen po poen. Bilo je zadovoljstvo igrati s legendom, sretan sam što sam uspio pobijediti. Pokušao sam ne gledati na drugu stranu, već samo gledati u loptu i micati nogama. Sjajna atmosfera, većina je navijala za nju, ali vidio sam i puno srpskih zastava, volim kad dođu naši navijači, puno mi znači, rekla je Olga.

Danilović će u narednom kolu igrati protiv pobjednika duela Goff – Rahimova.


www.sportskacentrala.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima