Andy Murray nastavlja igrati tenis nakon impresivnog povratka

Britanski tenisač Andy Murray najavio je prije turnira da će igrati samo u paru s Danielom Evansom i zajedno su odigrali povijesni meč u 1. kolu.

Pobijedili su japanski par Nishikori-Daniels rezultatom 2:1 u setovima (2:6, 7:6, 11:9).

Nevjerojatno je što su uspjeli spasiti čak i meč loptu nakon što su bili u zaostatku od 4:9 u trećem setu.

Dosadili su do 2. kola i time odgodili Andyjevo povlačenje iz tenisa, koje je najavio prije turnira.


Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Znamo.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima