back to top

ATP CINCINNATI: Novak za sat vremena pomeo Fritza, poznatog protivnika u polufinalu (VIDEO)

Najbolji tenisač svijeta Novak Đoković plasirao se u polufinale Mastersa u Cincinnatiju nakon što je u 1/4 finalu svladao Amerikanca Taylora Fritza sa 6:0, 6:4.

Domaći tenisač nije imao šanse kod raspoloženog Srbina, a meč je trajao samo 60 minuta.

Prvi set odlučio je Novak nakon 20 minuta nakon što je Fritz počistio bez izgubljenog gema.

U drugom setu vodila se neizvjesnija borba jer je Fritz napravio break već u prvom gemu. Ipak, Novak je uspio vratiti za 4:4, a potom i napraviti još jedan kada je Fritz servirao za ostanak u meču.

Đokovićev suparnik u polufinalu bit će Aleksandar Zverev koji je sa 6:2, 6:3 svladao Francuza Manarina.

Utakmica se igra u ponoć između subote i nedjelje.