BIVŠI IGRAČ CRVENO-BIJELIH ISKRENO O RAZLIČITIM TEMAMA: Zvezda mora da se uozbilji, nije mu bila jasna situacija s Parkerom

Bivši igrač crveno-belih.

Luka Vildoza je od odlaska iz Crvene zvezde igrao za Panathinaikos, Olympiakos i sada Virtus Bologna. Ova momčad trenutno ima omjer 13-17 i ima nezahvalan zadatak pokušati izboriti mjesto u doigravanju.

argentinski Košarkaš govorio je za Meridian o bivšoj momčadi za koju je igrao.

Ponovit ću isto: ako Zvezda ne bude igrala, bit će na Final Fouru! Ali mora se uozbiljiti. Zvezda može igrati odlično protiv najboljih momčadi, a može se opustiti protiv slabijih. Imaju sastav, kvalitetu, kemiju i navijače. Mislim da će uspjeti, rekao je Wildosa.

Dotaknuo se i situacije s Jabarijem Parkerom, koji je Partizan napustio kao najplaćeniji igrač crno-bijelih.

To je mnogo teško. Pritisak je uvijek prisutan. Znaš da moraš pobijediti. Ako pobijediš, dobro je. Ako izgubiš, to je kriza. I s tim se morate nositi. Kad sam bio u Zvezdi, pobjeđivali smo. Na kraju smo ipak izgubili nekoliko glupih utakmica koje nismo smjeli, zbog čega nismo ušli u doigravanje. Još uvijek me na neki način boli – kako s takvom momčadi nismo ušli u playoff? Jednostavno morate mentalno biti na pravom mjestu. Ako niste… Evo, pogledajte što se događa s Partizanom. S Jabarijem Parkerom. Objasni mi kako se nije mogao naći tako dobar NBA igrač. Sve je u glavi i ja to razumijem, zaključio je Argentinac.


www.sportskacentrala.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima