DVIJE SU PUTE: Čović na ABA i domaću ligu

Nebojša Čović, novi predsjednik Košarkaškog saveza Srbije, na konferenciji za medije je govorio o domaćoj i ABA ligi.

Ćović je izjavio da preferira domaću ligu u odnosu na ABA ligu, te istakao važnost pronalaska puta ka Evropi. Istakao je da je neophodno konsultovati se sa klubovima i svijetom Košarke kako bi se došlo do najboljih rješenja. Također je naglasio da podržava transparentnost rada i da je svako mišljenje dragocjeno.

Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Znamo.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima