Nebojša Čović, novi predsjednik Košarkaškog saveza Srbije, na konferenciji za medije je govorio o domaćoj i ABA ligi.
Ćović je izjavio da preferira domaću ligu u odnosu na ABA ligu, te istakao važnost pronalaska puta ka Evropi. Istakao je da je neophodno konsultovati se sa klubovima i svijetom Košarke kako bi se došlo do najboljih rješenja. Također je naglasio da podržava transparentnost rada i da je svako mišljenje dragocjeno.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Znamo.ba )

