back to top

EL: Monaco se “vratio iz mrtvih”, Lloyd će izjednačiti seriju

Velika drama viđena je i u drugom meču u seriji između Monaca i Fenerbahçea. Budući da je prva riješena u produžetku u korist gostiju, druga je završila pobjedom Monaca nakon velikog preokreta u četvrtoj četvrtini 93:88.

Monaco je odlično krenuo i brzo došao do dvoznamenkaste prednosti koju je zadržao većim dijelom prvog poluvremena.

Ipak, u pravoj napadačkoj igri Fener se vratio na odmor i na veliki odmor za Monaco otišlo je 54:50.

Treća dionica u potpunosti je pripala gostima koji su dominantno došli do 9 koševa prednosti i činilo se da će doći do 0:2 u seriji.

No, na krilima Okoba i prije svega Lloyda, Monaco je preokrenuo, te na kraju riješio susret u svoju korist i izjednačio prije odlaska na dva dvoboja u Istanbul.

Najefikasniji kod Monaca bio je Montejunas s 18 koševa, dok je Lloyd dodao 15, Okobo 13. Mike James ubacio je samo 8 koševa, što je drugi put u sezoni da nema dvoznamenkasti učinak.

Uz Fener Dorsey 25 poena, Wilbekin 23, daleko najučinkovitiji. Marko Gudurić za 19 minuta postigao je 5 poena.