Košarkaši Partizana ostvarili su 10. pobjedu u Euroligi nakon što su u Bologni svladali Virtus 82:88.
Partizan je odlično otvorio utakmicu i poveo 0:11, ali se Virtus nakon time-outa uspio sabrati i brzo vratiti u igru s jedan do dva posjeda razlike. Karlik Jones odlično je otvorio susret i postigao koševe prodorima i udarcima s poludistance.
U nastavku je borba bila izjednačena, a za crno-bele je bio odličan Isak Bonga, koji je do kraja meča držao igru Partizana na oba kraja terena.
Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 48:52, a treću dionicu Partizan je otvorio loše ofenzivno, ali je na sreću dobro odigrao obranu pa Virtus nije okrenuo loptu. Partizan je zadržao prednost iu posljednjih 10 minuta ušao s dva poena prednosti.
Veliki problem nastao je kada je Bruno Fernando potpuno nepotrebno dobio tehničku grešku koja je ujedno bila i peta greška i napustio igru. Ipak, Partizan je preživio taj period jer je Virtus bio loš u napadu, te su počeli stvarati prednost i u posljednje dvije minute ušli s 10 koševa prednosti.
Na kraju bez većih problema 82:88
Ovom pobjedom Partizan je došao na skor od 10 pobjeda i 10 poraza te ima utakmicu manje protiv Dubaija. Trenutno su na 17. mjestu. Virtus je 13-18.

