NAVIJAČ KAO SUDBINA: Tyson Carter otkrio u kakvom je stanju uoči dvoboja s europskim prvakom

Košarkaši Crvene zvezde sutra dočekuju aktualnog prvaka i lidera Eurolige Fenerbahče u 31. kolu.

U momčad se nakon mnogo mjeseci vraća i Tyson Carter, a zanimljivo je da je svoju posljednju utakmicu odigrao protiv Fenera prije nego što su nastale zdravstvene komplikacije.

Tako je, bilo je to prije pet mjeseci. Sada su obje momčadi dosta drugačije nego tada, ali zanimljivo je da je to bila moja posljednja utakmica, a ujedno i da uzvrat može biti protiv iste momčadi. Razmišljao sam o toj utakmici jer sam tog dana počeo osjećati simptome. Ipak, uspjeli smo dobiti utakmicu i to je bio nevjerojatan trenutak koji je započeo pobjednički nizprisjetio se Carter koji je komentirao i svoj povratak u momčad:

Ja sam ponosna. Kao što rekoh, nikad nisam bio u ovakvoj situaciji, tako da mi je sve to bilo novo, ali sada je sve u redu. Imao sam izvrsnu podršku, i obitelj i momčad, i svi su bili uz mene.

Također je ocijenio svoju trenutnu razinu.

Trenutačno se samo prilagođavam i vidim kako mogu najviše pomoći momčadi. Momčad pratim pet mjeseci i sada sam tek u dobroj poziciji pa želim držati korak s ekipom i na taj način doći u formu. Nisam na razini na kojoj sam bio prije svega ovoga, ali osjećam se dobroobjasnio je Zvezdin branič.

Carter je u tri euroligaške utakmice u kojima je nastupio na početku sezone imao prosjek od 14,7 poena, 2,7 skokova i 2,3 asistencije, au spomenutom dvoboju protiv Fenera upisao je 15 poena, 3 asistencije i 2 ukradene lopte.


www.sportskacentrala.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima