Novak Đoković završio je sudjelovanje u polufinalu Wimbledona uvjerljivim porazom Janice Siner.
Posljednji Grand Slam turnir, osvojio je US Open prije dvije godine. Dok je sramežljivo vodeći priče o tome jelo najveće ikad za odlazak u mirovinu, reklamirao je.
Ovaj put na društvenim mrežama.
–Želio bih čestitati Janiku Siner na izvanrednoj igri. Bilo je vrlo posebno vratiti se u Wimbledon i dijeliti atmosferu, provoditi vrijeme u Londonu, s obitelji s vama. Hvala Wimbledone! Ovo je turnir mojih snova. Hvala vam i obožavateljima da to podržate kao i svaku drugu godinu da to puno znači. Imate svu moju ljubav, vidimo se uskoro, – Novac je zabilježen.
Đoković je u karijeri, sedam puta, osvojio Wimbledon. Samo Roger Federer ima više trofeja od njega, osam. Ukupno 24 Grand Slam turnira su srpski igrač i 100 naslova u karijeri. Sljedeći izazov trebao bi sudjelovati na US Openu. Turnir u kojem je planirao igrati u mješavini s Olgomom Danilovićem

