Novo iznenađenje na Roland Garrosu: Podbacila i Iga Šviontek! (VIDEO)

U osmini finala Roland Garrosa ukrajinska tenisačica Marta Kostyuk eliminirala je Igu Šviontek rezultatom 2:0 (7:5, 6:1).

Šviontek je četverostruka prvakinja, a Ukrajinka je trenutno na 15. poziciji WTA liste.

Prvi set Ukrajinka je dobila tijesno, očekivalo se da će u drugom setu Poljakinja povećati gas i preokrenuti rezultat, no to se nije dogodilo. Kostyuk je svladala Šviontek 6:1 i plasirala se u svoje prvo četvrtfinale ikada na Roland Garrosu.

Sljedeća protivnica Marte Kostyuk bit će pobjednica dvoboja Eline Svitoline i Belinde Benčić.


www.sportskacentrala.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima