Obradović potpuno iskreno u padu igre: Žao mi je što nisu bili junior, igrali smo s 11 igrača

Partizan se slavio u Splitu protiv istog imena u 2. rundu ABA League, u utakmici s puno oscilacija.

Nakon pobjede, dojmovi su napravili trenera crno -bijelog Želljko Obradovića.

Kao i uvijek nakon utakmice Eurolige, kada je raspored takav i kada igramo nakon 48 sati, to nije lako. Ispostavilo se i večeras su energija i motivacija bili problem. Užasno smo krenuli u utakmicu, Split je zaradio prednost u prvoj četvrtini. Osam bodova u prvih deset minuta dovoljno govorirekao je Obradović, pa je dodao:

Sve se promijenilo kad sam se počeo okretati, ovdje smo okrenuli igru. Imali smo pristojnu prednost većinu utakmica, ali agresivnost, volja i želja domaćeg tima na kraju su nešto što je bilo vrlo važno. Prišli su posjedu i zaslužili pohvaliti, igrali su dobru igru. Završili smo s pobjedom i čestitama svojim igračima.

Crni i bijelci omogućili su Ravala Fast Series 14-0 u posljednjem odjeljku, nakon čega su im prišli samo 2 točke razlike.

Puštamo to jer je stvar koncentracije. Ponekad mislite da je utakmica gotova, a ne. Morate se igrati do kraja, bez obzira na rezultatIstiče Partizan trener.

Govorio je i o svom popisu, koji broj ovaj put nije ispunio ni juniore.

Večeras se vidjelo da to nije psihološki lako, ali moramo pronaći motive. Došao sam s 11 igrača, bez Vanja (Marinković)Herth iz Miltona i bez juniora. Žao mi je što nisu, ali igrali smo sa svih 11 igrača. Neki su pokazali zavidnu razinu motivacijeRekao je Obradović.

www.sportskacentrala.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima