Srpska tenisačica Olga Danilović osvojila je turnir WTA Challenge u Turskoj Antaliji.
Danilović je savladao 19. Victoria of Himenez Kasinceva iz Andore, trenutno 151. U svijetu, s 2: 0, u setovima 6: 2 i 6: 3.
U uvodnom setu Olga, pravila pukotina u prvom i petom dragulju, dok protivnici nisu dopustili nijedno, ali u šestoj utakmici spasila je čak četiri lopte.
Danilović je također preuzeo službu Rivalke na početku drugog seta, ali ona ju je vratila, jednaka 2: 2. Međutim, Srpska je žena izražena Novi Breko, a potom i drugom, koja je pobjeda došla izravno i naslov.
Olga bi trebala napredovati od ponedjeljka na šest pozicija, a naći će se u 35. mjestu popisa WTA.

