Ovo su dva mala anđela koja su danas ostala bez majke nakon što ju je likvidirao nevjenčani suprug

Cumbo je osumnjičen da je jutros u automobilu hicima iz pištolja ubio nevjenčanu suprugu Anđelku, nakon čega je pokušao da izvrši samoubistvo pucajući sebi u glavu. Ona je na mjestu ostala mrtva, dok je Cumbo sa prostrelnom rane glave prevezen u UKC Republike Srpske gdje je podlegao teškim povredama.

Prema izvorima bliskim istrazi, Anđelka je dva puta prijavila nasilje u porodici Cumbe. Prvu prijavu je podnijela 2023. godine, a drugu u maju ove godine, saznaje ATV.

U oba slučaja policija je postupala po prijavama i podnijela izvještaj protiv Cumbe Okružnom javnom tužilaštvu u Banjaluci. Istražni postupak je obustavljen u jednom slučaju jer je žrtva odustala od gonjenja, dok je druga prijava i dalje u toku, prema informacijama izvora ATV-a.

Anđelka je nakon napada u maju napustila Cumbu i sa dvoje djece živjela kod rođaka. Međutim, svjedoci tvrde da su Anđelka i Cumbo ostali u kontaktu čak i nakon toga.

Anđelka je jutros navodno djecu dovezla kod Cumbinih roditelja na čuvanje, gdje je Nikola sačekao i izvršio zločin prije nego što je pokušao da sebi oduzme život.

Detalji o tome gdje je Cumbo nabavio pištolj još nisu poznati, ali se sumnja da je u pitanju ilegalno oružje, što će biti predmet dalje istrage.

Anđelka Markić je likvidirana od strane nevjenčanog supruga Cumbe, a slučaj se vodi kao teško ubistvo iz člana 3., za koje je zaprijećena kazna od najmanje deset godina do doživotnog zatvora.

Uviđaj na licu mjesta je obavio tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka zajedno sa policijom, a biće preduzete sve potrebne mjere u istrazi, uključujući obdukciju tijela Anđelke. (24sata.info)

Objava “Ovo je Anđelka Markić koja je danas likvidirana od strane nevjenčanog supruga: “Dva mala anđela ostala bez majke” prvo se pojavila na 24sata.ba.

Izvor: ( 24sata.info / Znamo.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima