back to top

Prilika za posao: Penny plus traži referenta za nabavu

Jaka i stabilna domaća kompanija Penny plus, koja je na tržištu prisutna preko 25 godina, objavila je oglas za prijem u radni odnos na poziciju Referent za nabavu (m/ž).

Penny plus se bavi prodajom i distribucijom na malo i veliko visokokvalitetnog građevinskog materijala, vodomaterijala, elektromaterijala, plastike, pločica, lajsni, sanitarija, drugog građevinskog materijala, kućnih potrepština i robama široke potrošnje sa velikim brojem poslovnih objekata, ali i izgradnjom poslovnih objekata reprezentativnog karaktera.

Kompanija ima 500 zaposlenih, raspolaže sa preko 70.000 artikala čemu svjedoči i zadovoljstvo kupaca raznovrsnom ponudom i uslužnosti.

– Kao zaposlenik naše kompanije Vi ste ponosan radnik, nastojite ispuniti očekivanja i to radite sa zadovoljstvom. Ako ste ambiciozni, snalažljivi, samoincijativni, odgovorni i prepoznali ste se u naprijed navedenom te imate radno iskustvo koje je neophodno molimo Vas da nam svoj CV dostavite na oglašenu poziciju u nastavku:

REFERENT ZA NABAVU
Penny plus (m/ž)

Zašto Mi?
Penny plus d.o.o Sarajevo važi za poslodavca koji svojim uposlenicima pruža iznadprosječna finansijska primanja. Ovo je samo jedan od načina kojima nagrađujemo trud i rad svojih zaposlenika te ih tako motivišemo na daljnji razvoj.

Mi smo domaća stabilna kompanija koja se bavi prodajom i distribucijom na malo i veliko visokokvalitetnog građevinskog materijala, vodomaterijala, elektromaterijala, plastike, pločica, lajsni, sanitarija, drugog građevinskog materijala, kućnih potrepština i robama široke potrošnje sa velikim brojem poslovnih objekata.

Bavimo se i izgradnjom poslovnih objekata reprezentativnog karaktera.

Naša kompanija je prisutna na tržištu preko 25 godina i raspolaže sa preko 70.000 artikala i imamo blizu 500 zaposlenih.
Naši kupci cijene naš raznovrsnu ponudu i uslužnost.

Kao zaposlenik naše kompanije Vi ste ponosan radnik, nastojite ispuniti očekivanja i to radite sa zadovoljstvom.
Ako ste ambiciozni, snalažljivi, samoincijativni, odgovorni i prepoznali ste se u naprijed navedenom te imate radno iskustvo koje je neophodno molimo Vas da nam svoj CV dostavite na oglašenu poziciju u nastavku:

•REFERENT ZA NABAVU (1 izvršilac, mjesto rada Sarajevo)

Što vas očekuje u svakodnevnom radu?
Opis posla:

•Nabavka i ugovaranje pojedinačne isporuke robe u okviru plana prometa uz saglasnost neposrednog rukovodioca za program robe siroke potrošnje kao i ostalog asortimana sa kojim posluje firma.
•Odgovornost za držanje optimalnih zaliha roba na skladištu, kao i za robe koje duže vrijeme stoje na skladištu.
•Proširenje asortimana i uvođenje novih artikala u prodaju.
•Predlaganje mjera za poboljšanje organizacije i unapređenje poslovanja prodajnih centara.
•Obavljanje komercijalne poslove na realizaciji utvrđenog plana prometa i snadbjevenosti prodajnog centra
•Informišete nadređenog o zahtjevima tržišta i eventualnim primjedbama kupaca i dobavljača.
•Planiranje zaliha robe iz svog djelokruga rada.
•Posjeta poslovnih sajmova kako u zemlji tako i inostranstvu.
•Organizacija selektivnih kontrola po prodajnim centrima.
•Po potrebi obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca i direktora društva

Odgovorni ste za:

•Ispravnost komercijalne dokumentacije iz svog djelokruga rada
•Zakonitost poslovanja iz svog djelokruga rada.
•Organizovanje poslovnih sastanaka sa dobavljačima i kupcima
•Posjetu poslovnim sajmovima kako u zemlji tako i inostranstvu.
•Organizaciju selektivnih kontrola po prodajnim centrima.
•Sve ostale poslove iz svog djelokruga rada

Uslovi koje trebate ispunjavati su:

1. VSS ili VŠS Mašinski ili Ekonomski fakultet
2. Obavezno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
3. Obavezno aktivno znanje Engleskog jezika u govoru i pismu, napominjemo da prijave za one koji ne govore engleski jezik necemo uzeti u razmatranje)
4. Samostalnost u obavljanju posla
5. Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
6. Odlične komunikacijske i prezentacijske sposobnosti kao i vještine pregovaranja,
7. Izrazito izgrađene sposobnosti planiranja, analize i organizacije,

Nudimo:
•Stimulativno radno okruženje,
•Radni odnos u skladu sa zakonskom regulativom,
•Mogućnost napredovanja i usavršavanja,
•Mogućnost implementacije svih dobrih ideja,
•Mogućnost dodatne edukacije,
•Mogućnost povremenih putovanja.
•Iznad prosječna mjesečna primanja

Rok za podnošenje prijava u formi CV-a je 30 dana od dana objavljivanja ili do popune radnih mjesta.
U uži izbor će ući samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa.
Radna mjesta će se popunjavati odmah po prijavama i izboru adekvatnih kandidata!

Ukoliko ispunjavate uslove navedene u oglasu:

• Putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS”
• Ispunite obrazac kadrovskog upitnika uz OBAVEZNO navođenje radne pozicija na koju se prijavljujete
• ili putem pošte na adresu igmanska bb, 71320 Vogošća (krug Unis pretis)

Budi dio tima koji pobjeđuje!

Lokacija:Sarajevo
Broj pozicija: 1
Datum objave: 23.10.2023.
Trajanje oglasa: 30 dana

033.ba

biznis.ba

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima