Sudjelovanje Đokovića na drugom turniru – konkurencija kao oštro! (Fotografija)

Srpski tenisač Novak Đoković će sudjelovati na Masters turniru u Monte Carlu ove godine, gdje je njegova rezidencija.

To je potvrdio turnir, koji je objavio fotografiju s ovogodišnjim sudionicima prvih Mastersa u sezoni u SLAC -u.

Na turniru će biti Janika Siner za suspenziju, koja je prošle godine pala u polufinalu kasnijeg prvaka Stefanosa Ceperasa, koji će obraniti naslov ove godine.

Osim Novaka i CERE -a, Carlos Alkonz, Aleksander Zverev, Danil Medvedev, Grigor Dimitrov, Ben Shelton, Alex de Minor, Holger Rune …

Kasper Rud, prošle godine, prošle godine, iz kojeg je Novak Đoković bio tada u polufinalu.

Zanimljivo je da je ovo jedini Masters turnir na kojem Novak Đoković nije osvojio najmanje tri naslova, iako je stalno bio prebivalište.


www.sportskacentrala.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

TNT RADIO

Možda vas zanima